فعال کردن anti-theft یا ضد سرقت در اینترنت سکیوریتی شرکت eset به شما این امکان را می دهد که رایانه خود را را زمانی گم شده یا سرقت رفته ردیابی کنید، علاوه بر ردیابی امکان حذف فایل از دور و قفل کردن رایانه و ارسال پیام نیز در این ابزار فراهم شده.برای دیدن نحوه فعال سازی و استفاده از آن با ما همراه باشید.توجه کنید این ابزار تنها در اینترنت سکیوریتی و اسمارت سکیوریتی پرمیوم وجود دارد ، نود 32 این ابزار را ندارد.

ضد سرقت (anti-theft) چگونه کار میکند؟

زمانی که شما اینترنت سکیوریتی (eset internet security) را بر روی سیستم خود نصب کردید.و گزینه ضد سرقت را فعال کردید ، این محصول با سایت ضد سرقت eset یک پارچه می شود. از این آدرس anti-theft.eset.com برای مدیریت حساب خود استفاده میکنید. در این آدرس وضعیت دستگاه شما نمایش داده می شود.از این سامانه می توانید وضعیت دستگاه خود را بر روی دزدیده شده قرار دهید با اولین اتصال دستگاه شما به اینترنت دستور دریافت می شود و رایانه قفل می شود. و مختصات جغرافیایی و عکس از وبکم آن برای شما ارسال می شود.

فعال سازی ضد سرقت

برای فعال سازی ضد سرقت کافی است در محیط آنتی ویروس وارد بخش setup و سپس Security tools شوید.

ابزار های eset

تیک anti-theft را روشن کنید.

ابزار های

سپس فرم ثبت نام را با انتخاب یک پسورد و وارد سازی یک ایمیل صحیح پر کنید.چنانچه از قبل ثبت نام کردید از سمت چپ میتوانید وارد شوید.

وارد سازی به ضد سرقت anti-theft
ثبت نام anti-theft

بعد از ثبت نام و ساخت حساب، نام رایانه خود را میتوانید تعیین کنید و سپس با زدن گزینه continue پیام زیر را دریافت میکنید که نشان دهنده موفقیت آمیز بودن فرآیند می باشد. در صورت رو به رو شدن با خطایی در بخش دیدگاه ها آن را برای ما بنویسید تا راهکار ارائه کنیم.

خب کار ما در آنتی ویروس با این ابزار به اتمام رسیده.

نحوه استفاده از ضد سرقت یا eset anti-theft

برای استفاده و مدیریت ضد سرقت وارد سایت https://anti-theft.eset.com شوید. سپس گزینه sign in را بزنید. و ایمیل و پسوردی که برای ثبت نام وارد کردید را وارد کنید. با تصویری ماننده شکل زیر مواجه می شوید.

با زدن گزینه my device is missing رایانه شما قفل می شود.

با زدن گزینه run a test یک مانور اجرا خواهید کرد تا ببینید این ابزار کار میکند یا خیر.

با رفتن به بخش Activity می توانید گزارشی کلی از رایانه خود دریافت کنید.

با انتخاب گزینه message می توانید برای شخص پیدا کننده رایانه پیام ارسال کنید.

در صورت وجود هر گونه پرسش یا مشکل می توانید از بخش دیدگاها آن را با ما در میان بگذارید.

آموزش فعال سازی در سایت رسمی Eset : Activate and set up Anti-Theft in your ESET Windows product