با دانلود نود 32 و اینترنت سکیوریتی در خدمتم شما کاربران هستیم. این آنتی ویروس تولید شرکت ایی ست eset است. نود 32 برای کاربران خانگی تولیده شده تا رایانه شخصی خود را در برابر تهدید ها محافظت کنند.با توجه به رشد اینترنت در این شرکت محصولات دیگری برای نسخه های خانگی برنامه نویسی شد . از جمله نسخه اسمارت سکیوریتی smart security . این آنتی ویروس علاوه بر داشتن آنتی ویروس نود 32 در داخل خود دارای چند ویژگی بیشتر برای مبارزه با تهدید هایی است که از اینترنت به سراغ شما می آیند. .در حال حاضر سه نسخه برای مصارف خانگی توسط شرکت ایی ست منتشر می شود.نود 32 nod32 ، اینترنت سکیوریتی internet security و اسمارت سکیوریتی پرمیوم. در این نوشتار دانلود نود 32 و دانلود اینترنت سکیوریتی محیا شده و توضیحات مختصری برایشان داده شد است.

نود 32 و اینترنت سکیوریتی
نود 32 و اینترنت سکیوریتی

چرا نود 32 و اینترنت سکیوریتی شرکت Eset ؟

-سی سال تجربه

از اولین نسخه نود 32 یا آنتی ویروس این شرکت بیشتر از سی سال می گذرد . این گذر زمان به معنای تجربه بالای این شرکت برای تولید نرم افزار های امنیتی است. سی سال شناخت از سلیقه کاربر و انتظارت آن ها برای تامین امنیت رایانه ها. سی سال شناخت کامل ویروس ها، تروجان ها، روت کیت ها، ابزار های جاسوسی ، ابزار های باج گیری .اگر یک کار را به مدت سی سال انجام دهید مطئمنا در آن کار خبره خواهی شد.

-ساده و مطمئن

آنتی ویروس های نود 32و اینترنت سکیوریتی شرکت ایی ست همیشه امتیاز های محیط ساده و کارا را در مقایسه بین آنتی ویروس ها دریافت می کنند. شما بعد از باز کردن این نرم افزار با تمام امکانات زیادی که دارد گیج نمی شوید . تمامی بخش های آن سامان دهی شده هستند. با توجه به مهارت کاربر محیط های ساده و پیشرفته طراحی شده تا تمامی کاربران بتوانند با آن کار کنند.

-مصرف کم منابع رایانه

آنتی ویروس های شرکت eset همیشه معروف به سبک بودن هستند. ابزار های آنتی ویروس رایانه شما را کند نخواهند کرد و تا آنجا که امکان دارد از منابع رایانه شما استفاده کمی می کنند. آنتی ویروس های این شرکت در مقایسه های معتبر بین المللی همیشه در صدر آنتی ویروس ها در زمینه مصرف بهینه می باشد.امتیاز خوب در شناخت و حذف ویروس به همراه مصرف بهینه از منابع رایانه این آنتی ویروس را تبدیل به انتخاب مناسبی کرده است.

نود 32 -nod32

این آنتی ویروس ساده ترین و پایه ترین ابزار شرکت ایسِت می باشد. و تنها دارای ابزار های ضروری است.تمامی آپدیت های مربوط به ویروس ها را دریافت می کند و شما را در برار تهدید های فایل های آلوده محافظت میکند. منبع این فایل های آلوده چه از دیسک ها و فلش مموری ها باشد چه از اینترنت شناسایی می شوند. در صورت داشتن فایل آلوده در رایانه آنها را حذف می کند.

اینترنت سکیوریتی eset internet security

این آنتی ویروس علاوه بر داشتن حالت پایه یعنی محافظت رایانه در برابر فایل های آلوده دارای ابزار هایی است که شما را در برابر حملات اینترنت و تهدید های مرتبط با آن نیز محافظت می کند.با داشتن ابزار مراقب از فعالیت بانکی در هنگام ورود به صفحات اینترنت بانک مرورگر را امن می کند. تمامی شبکه محلی شما را نیز محافظت می کند. هر دستگاهی که به اینترنت خانگی شما وصل شده را زیر نظر میگیرد. در صورت وجود داشتن تهدید در شبکه شما، شما را مطلع می سازد . همچنین مهم ترین بخش آن دیوار آتش آن می باشد که تمامی اتصالاتی که از بیرون شبکه شما یعنی اینترنت به سمت شما می آیند را کنترل می کند.

برای دیدن تفاوت ها و جزییات بیشتر در مورد نسخه های خانگی شرکت eset کلیک کنید: “مقایسه نود 32 و اینترنت سکیوریتی و اسمارت سکیوریتی پرمیوم”

دانلود محصولات نسخه 16

دانلود نود 32* nod32، نسخه 32 بیتی ( برای ویندوز های 32 بیتی)

برای دریافت کلیک کنید : دانلود

دانلود نود 32 -nod32، نسخه 64 بیتی ( برای ویندوز های 64 بیتی)

برای دریافت کلیک کنید : دانلود

دانلود اینترنت سکیوریتی internet security :

دانلود نسخه 32 بیتی
دانلود نسخه 64 بیتی

اگر میخواهید حداقل های مورد نیاز برای نصب این آنتی ویروس نود 32 و اینترنت سکیوریتی را ببینید به این صفحه مراجعه کنید: “ حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب نود 32 “.

چنانچه در حین نصب با خطایی مواجه شدید از این لینک اقدام کنید. “خطا های نصب نود 32 و اینترنت سکیوریتی